Oferta

W naszym sklepie znajdą Państwo:

 • materiały budowlane
 • farby, kleje, karton-gips
 • artykuły ogrodnicze, przemysłowe

Prowadzimy sprzedaż systemów dociepleń, tynków akrylowych, silikonowych i farb firmy TECHNITynk jak również innych wiodących producentów. Posiadamy w stałej sprzedaży szeroką gamę innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane.
Specjalizujemy się w izolacjach, ocieplaniu pianką poliuretanową.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz materiały i sprzęt najwyższej jakości, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników zapewniają wykonanie robót budowlanych na bardzo wysokim poziomie w zakresie:

 • izolacje przeciwwilgociowe fundamentów i piwnic
 • termoizolacje i dachów płaskich jak również hydroizolacje stropodachów
 • termoizolacje i ocieplanie poddaszy

Zalety izolacji natryskowej to przede wszystkim zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego budowli.

Niepodważalne zalety pianki:

Zamknięto komórkowej:

 • nie nasiąka wodą - doskonałe właściwości hydroizolacyjne
 • jest nie przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej
 • brak mostków termicznych - redukująca straty ciepła
 • w zależności od jej gęstości (od 30 kg/m3 nawet do 60 kg/m3 ) charakteryzuje się znaczną twardością i wytrzymałością na ściskanie (zastosowanie na dachach płaskich, podłogach o dużym natężeniu ruchu, fundamentach)
 • czym większa gęstość pianki poliuretanowej tym mniejsza nasiąkliwość woda i mniejsza przepuszczalność powierzchni dla powietrza i pary wodnej

Otwarto komórkowej

 • pokaźne powiększenie sprawności energetycznej budynków, latem chłodno zimą ciepło
 • szybkość aplikacji (jednokrotny natrysk do 150 m2 dziennie).
 • brak mostków termicznych- redukująca utraty ciepła
 • brak ograniczeń spowodowanych konstrukcją o skomplikowanych kształtach
 • zatrzymanie w budynku ciepła z jednoczesnym efektem "oddychania"
 • doskonałe wygłuszenie oraz bezwonność
 • trwałość – izolacyjność i parametry nie zanikają w wyniku utleniania lub czasowego zawilgocenia(spowodowanego np. przeciekaniem dachu).
 • długoterminowa gwarancja jakości produktu

Produkty, które wykorzystujemy w naszej pracy:


Izopianol 05/55 N jest dwuskładnikowym systemem do wytwarzania sztywnej natryskowej pianki poliuretanowej.

Zastosowanie:  Pianka IZOPIANOL 05/55 N przeznaczona jest do wykonywania izolacji termicznych dachów. Stosowanie pianki od strony zewnętrznej dachów wymaga zabezpieczenia jej powierzchni przed działaniem czynników atmosferycznych odpowiednią powłoką ochronną Pianka poliuretanowa IZOPIANOL 05/55 N przeznaczona jest do wykonywania bezspoinowych izolacji termicznych bezpośrednio na obiekcie budowlanym, metodą natrysku. Może być również stosowana do izolacji termicznej ścian od strony zewnętrznej, pod warunkiem osłonięcia natryskiwanej powierzchni okładziną elewacyjną, stanowiącą osłoną przed bezpośrednim działaniem czynników atmosferycznych. Powłoka zabezpieczająca powinna stanowić jednocześnie izolację wodochronną dachu. Piankę można stosować na różne podłoża - beton, blachę, dachówkę, papę, dlatego znajduje zastosowanie zarówno w poszyciach nowych jak i w renowacjach istniejących już pokryć dachowych.

Pliki do pobrania:

Izopianol 03/35 N jest dwuskładnikowym systemem do wytwarzania sztywnej natryskowej pianki poliuretanowej.

Zastosowanie:  Pianka poliuretanowa IZOPIANOL 03/35 N przeznaczona jest do wykonywania bezspoinowych izolacji termicznych bezpośrednio na obiekcie budowlanym, metod natrysku. Pianka IZOPIANOL 03/35 N przeznaczona jest do wykonywania izolacji termicznych ścian i stropów od wewnątrz pomieszczeń.

Pliki do pobrania:

Izopianol 03/10 N dwuskładnikowym systemem do wytwarzania półsztywnej (otwartokomórkowej) pianki poliuretanowej.

Zastosowanie: Izopianol 03/10 N stosuje się do produkcji poliuretanowej termiczno-akustycznej pół -sztywnej pianki natryskowej (stropy, ściany). System ten jest stosowany głównie jako fonoizolacja - pianka nie posiada Aprobaty Technicznej - jest produktem palnym - klasa palności B3. Pianka po natryśnięciu jest w kolorze jasno czerwonym.

Pliki do pobrania:

Izopianol 03/10 N/S dwuskładnikowym systemem do wytwarzania półsztywnej (otwartokomórkowej) pianki poliuretanowej.

Zastosowanie:  Izopianol 03/10 N/S stosuje się do produkcji poliuretanowej termiczno -akustycznej pół -sztywnej pianki natryskowej (stropy, ściany). System ten jest stosowany głównie jako fonoizolacja - pianka nie posiada Aprobaty Technicznej - jest produktem palnym - klasa palności B3 - z klasyfikacją w zakresie zdolności samogaśnięcia - Wyrób Samogasnący. Jest to jedyny tego typu produkt na rynku.

Pliki do pobrania:

Produkty, które wykorzystujemy w naszej pracy to materiały wiodących polskich producentów:

3
3